GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAHİNBEY´İN ATLETİZM BAŞARISI
![ŞAHİNBEY´İN ATLETİZM BAŞARISI](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_17112208_1.jpg)
Türkiye Atletizm Federasyonu U faaliyet programında Türkiye Salon şampiyonasında dereceye giren öğrencilerimiz, İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi makaminda ziyaret ettiler. Öğrencilerimizin başarısında emeği gecen Harun Hocamiza ve okul odarecilerimize tesekkur ederiz.