GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Bahar GÜLER´in Zİyareti
Bakanlığımız Bakan Danışmanı Sayın Bahar GÜLER , Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´ nin evsahipliğinde ilçemizi ziyaret etti. İlçemizde bulunan Gaziantep Spor Lisesi´ ni ziyaret ederek öğrencilerle biraraya gelen danışmanımız daha sonra inşaatı devam eden Spor Lisemize giderek incelemelerde bulundu. Akkent Spor Köyü´ne giderek tesisleri ziyaret eden Danışmanımız Sayın Bahar GÜLER´e samimiyetlerinden ve ilçemize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz![Sayın Bahar GÜLER´in Zİyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_12/15154929_48263100_2051655151537735_4386145066532470784_n.jpg)
Sayın Bahar GÜLER´in Zİyareti
Bakanlığımız Bakan Danışmanı Sayın Bahar GÜLER , Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´ nin evsahipliğinde ilçemizi ziyaret etti. İlçemizde bulunan Gaziantep Spor Lisesi´ ni ziyaret ederek öğrencilerle biraraya gelen danışmanımız daha sonra inşaatı devam eden Spor Lisemize giderek incelemelerde bulundu. Akkent Spor Köyü´ne giderek tesisleri ziyaret eden Danışmanımız Sayın Bahar GÜLER´e samimiyetlerinden ve ilçemize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz