GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Mustafa Erman´nın Ziyaretleri
Sayın Mustafa Erman´nın Ziyaretleri İlçemizde bulunan okulumuzu yaptıran ve ismini veren hayırseverimiz Sayın Mustafa Erman ve okul idarecileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi makamında ziyaret etti.![Sayın Mustafa Erman´nın Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2017_08/31140312_21151504_1477760072260582_6020403497588473784_n.jpg)
Sayın Mustafa Erman´nın Ziyaretleri
İlçemizde bulunan okulumuzu yaptıran ve ismini veren hayırseverimiz Sayın Mustafa Erman ve okul idarecileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi makamında ziyaret etti.