GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şb. Müdürümüz Mehmet ÖZTÜRKMEN, Şehit Mehmet Bozan, Can Alevli ve Sena Büyükkonuk Ortaokullarını ziyaret ederek eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.
![Şb. Müdürümüz Mehmet ÖZTÜRKMEN, Şehit Mehmet Bozan, Can Alevli ve Sena Büyükkonuk Ortaokullarını ziyaret ederek eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03130816_1.jpg)
Şb. Müdürümüz Mehmet ÖZTÜRKMEN, Şehit Mehmet Bozan, Can Alevli ve Sena Büyükkonuk Ortaokullarını ziyaret ederek eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.