GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye İkincisi
İlçemiz Şehit Adem Yavuz Ortaokulu öğrencisi Alican ARIK, Bursa da okullar arası düzenlenen halter şampiyonasında Türkiye ikincisi olmuştur.![Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye İkincisi](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_30154156_3.jpg)
İlçemiz Şehit Adem Yavuz Ortaokulu öğrencisi Alican ARIK, Bursa da okullar arası düzenlenen halter şampiyonasında Türkiye ikincisi olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , okulumuz idaresini,öğretmenlerini ve öğrencimizi makamında kabul etti.Öğrencimizin başarısında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.