GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye 2. oldu
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye 2. oldu Şehit Adem Yavuz Ortaokulu , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE’yi ziyaret etti. Okulumuz Elazığ’da düzenlenen Okullar arası Türkiye Karate Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Yasin UÇAR ,Türkiye 2. olmuştur. Öğrencimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.![Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye 2. oldu](/meb_iys_dosyalar/2017_06/08090107_18815273_1393056950730895_7532499846474549563_o.jpg)
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye 2. oldu
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE’yi ziyaret etti. Okulumuz Elazığ’da düzenlenen Okullar arası Türkiye Karate Şampiyonasında okulumuz öğrencisi Yasin UÇAR ,Türkiye 2. olmuştur. Öğrencimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.