GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ersin Yıldırım ve Mustafa Necati Ortaokulları eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirme ziyaretleri Şube Müdürlerimiz Erkan AKLAP ve Mehmet İLBEY tarafından gerçekleştirildi.
![Şehit Ersin Yıldırım ve Mustafa Necati Ortaokulları eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirme ziyaretleri Şube Müdürlerimiz Erkan AKLAP ve Mehmet İLBEY tarafından gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03131229_1.jpg)
OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
Şehit Ersin Yıldırım ve Mustafa Necati Ortaokulları eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirme ziyaretleri Şube Müdürlerimiz Erkan AKLAP ve Mehmet İLBEY tarafından gerçekleştirildi.