GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ferhat Gözen İlkokulunu Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Şehit Ferhat Gözen İlkokulunu ziyaret etti. İlçemiz tarafından yürütülmekte olan "Yumurcak Şahinler " projesi kapsamında öğrencilere eğitim setlerinin dağıtımını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , öğretmenlerimiz ile sohbet ederek 2023 Vizyonu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.![Şehit Ferhat Gözen İlkokulunu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_12/21184908_48379579_2061921093844474_5885484172079792128_n.jpg)
Şehit Ferhat Gözen İlkokulunu ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Şehit Ferhat Gözen İlkokulunu ziyaret etti. İlçemiz tarafından yürütülmekte olan "Yumurcak Şahinler " projesi kapsamında öğrencilere eğitim setlerinin dağıtımını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimiz ile sohbet ederek 2023 Vizyonu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.