GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehitkamil Eğitim Bir Sen Ziyareti
Şehitkamil Eğitim Bir Sen Ziyareti Şehitkamil Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Nurullah TEKATAŞ ve yönetim kurulu üyeleri , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze asaleten atanan Sayın Yasin TEPE´yi makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.![Şehitkamil Eğitim Bir Sen Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_01/19111843_16194875_236916246760867_7017814347727151321_n.jpg)
Şehitkamil Eğitim Bir Sen Ziyareti
Şehitkamil Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Nurullah TEKATAŞ ve yönetim kurulu üyeleri , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze asaleten atanan Sayın Yasin TEPE´yi makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.