GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Serince İlkokulunu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Salim PÜTRÜ, Serince İlkokulunu ziyaret ederek, anasınıfılarında incelemelerde bulundular![Serince İlkokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/25072556_54268070_2206110702758845_3243730151443267584_n.jpg)
Serince İlkokulunu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Salim PÜTRÜ, Serince İlkokulunu ziyaret ederek, anasınıfılarında incelemelerde bulundular.