GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Serpil Oktay Kara Ortaokulu Hentbol İl Birincisi
Hentbol da İl Birincisi olan Serpil Oktay Kara Ortaokulu öğrencileri,öğretmenleri ve okul idaresi , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi ziyaret ettiler.![Serpil Oktay Kara Ortaokulu Hentbol İl Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/30162947_27912466_1639952212708033_3084944878459345928_o.jpg)
Serpil Oktay Kara Ortaokulu Hentbol İl Birincisi
Serpil Oktay Kara Ortaokulu Hentbol İl Birincisi
Hentbol da İl Birincisi olan Serpil Oktay Kara Ortaokulu öğrencileri,öğretmenleri ve okul idaresi , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi ziyaret ettiler.