GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Spor Şehri Gaziantep projesi kapsamında,Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu' nda Spor Müsabakaları
#SporŞehriGaziantep projesi kapsamında,Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu' nda düzenlenen sınıflar arası spor müsabakalarına İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ katılarak öğrencilerimizle bir araya geldi.![Spor Şehri Gaziantep projesi kapsamında,Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu' nda Spor Müsabakaları](/meb_iys_dosyalar/2022_01/17193205_20220117_192901.jpg)
#SporŞehriGaziantep projesi kapsamında,Şehit Ersin Yıldırım Ortaokulu' nda düzenlenen sınıflar arası spor müsabakalarına İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ katılarak öğrencilerimizle bir araya geldi.