GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY Hayriye Osman Külekçi İlkokulunu ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.
![Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY Hayriye Osman Külekçi İlkokulunu ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/05121615_1.jpg)
Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY Hayriye Osman Külekçi İlkokulunu ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.