GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY, Mustafa Erman Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular
![Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY, Mustafa Erman Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular](/meb_iys_dosyalar/2020_02/27143007_1.jpg)
Şube Müdürlerimiz Eyüp GÜNEŞ ve Mustafa TUMAY, Mustafa Erman Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular
![27-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_27143104_2.jpg)
![27-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_27143106_3.jpg)
![27-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_27143109_4.jpg)