GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerimiz Mehmet ÖZTÜRKMEN ve Cumhur ÇELİK Serince ve Sarıbaşak İlk/Ortaokullarını ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.
![Şube Müdürlerimiz Mehmet ÖZTÜRKMEN ve Cumhur ÇELİK Serince ve Sarıbaşak İlk/Ortaokullarını ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/05120402_1.jpg)
Şube Müdürlerimiz Mehmet ÖZTÜRKMEN ve Cumhur ÇELİK Serince ve Sarıbaşak İlk/Ortaokullarını ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular.