GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürlerimizin Okul Gezileri Devam Ediyor...
Şube Müdürlerimizin Okul Gezileri Devam Ediyor...Şube Müdürümüz Aydın Albak, Adil Ceydeli Ortaokulunu, Osman Türe Sarıt İlkokulu-Ortaokulu ve Barak Ortaokulunu, Mehmet Sariyildiz Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunu ziyaret ettiler.![Şube Müdürlerimizin Okul Gezileri Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_30102439_15056366_198484953937330_3403760130334514761_n.jpg)
Şube Müdürlerimizin Okul Gezileri Devam Ediyor...
Şube Müdürümüz Aydın Albak, Adil Ceydeli Ortaokulunu, Osman Türe Sarıt İlkokulu-Ortaokulu ve Barak Ortaokulunu, Mehmet Sariyildiz Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunu ziyaret ettiler.