GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman Şah İlkokulumuzu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürlerimiz, 2019-2020 Eğitim - Öğretim yılı açılış programının yapılacağı Süleyman Şah İlkokulumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundular. İlçe müdürümüz, mesai gözetmeksizin elbirliği ile açılış programına hazırlık yapan öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti.![Süleyman Şah İlkokulumuzu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_09/08091445_69693485_2496884950348084_1552950974690099200_n.jpg)
Süleyman Şah İlkokulumuzu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürlerimiz, 2019-2020 Eğitim - Öğretim yılı açılış programının yapılacağı Süleyman Şah İlkokulumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundular. İlçe müdürümüz, mesai gözetmeksizin elbirliği ile açılış programına hazırlık yapan öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti.