GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talat Çağdaş AL Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi
![Talat Çağdaş AL Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20110822_4dcaf8bf8e664270acb9b073d508f36f.jpg)
Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi kapsamında,
Şahinbey Belediye Başkanımız Sn.Mehmet TAHMAZOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN ve Talat Çağdaş Anadolu Lisesi öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla okulumuza yakın park, bahçe, sosyal tesis, cadde ve sokak temizliği gerçekleştirildi.