GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talat Çağdaş Anadolu Lisesini Ziyaret
![Talat Çağdaş Anadolu Lisesini Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20111742_f1b291bb6ffa4e01ae3c4ba9b7ac3ed4.jpg)
Şahinbey Belediye Başkanımız Sn.Mehmet TAHMAZOĞLU ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN,
Talat Çağdaş Anadolu Lisesinde öğretmen ve okul yöneticilerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular. Şahinbey Belediye Başkanımız Sn.Mehmet TAHMAZOĞLU ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN öğrencilerimizle bir araya geldikleri sınıf ziyaretlerinde de YKS'ye girecek öğrencilerimize başarı dileklerinde bulundular.