TURGUT ÖZAL ORTAOKULU BASKETBOLDA İLLER ARASI BİRİNCİLİK
![TURGUT ÖZAL ORTAOKULU BASKETBOLDA İLLER ARASI BİRİNCİLİK](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_19114557_1.jpg)
Turgut Özal Ortaokulu öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi makamında ziyaret ettiler. Basketbol branşında iller arası grup eleme maçlarında grup birincisi olarak Antalya´da düzenlenecek olan Türkiye yarı finallerine katılma başarısı göstereceklerdir.Ayrıca basketbol Anadolu Yıldızlar Kategorisinde Muş´ta yapılacak müsabakalarda ilimizi temsil edeceklerdir. Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarında emeği geçen öğretmen ve okul idarecilerimize teşekkür ederiz.