GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ülgan Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yıl sonu ödül töreni ve açılış programı yapıldı

Ülgan Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yıl sonu ödül töreni ve açılış programı yapıldı Ödül törenine ve açılış programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İbrahim Necip KAFADAR, Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin TEPE, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin KAYA, Mehmet SARIYILDIZ, Aydın ALBAK, Osman TÜRE, Ayhan GÖKKAYA, Okul Müdürü M. Kürşat HAMURLU, okul müdür yardımcıları öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldılar.
Ülgan Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yıl sonu ödül töreni ve açılış programı yapıldı

Ülgan Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yıl sonu ödül töreni ve açılış programı yapıldı

Ödül törenine ve açılış programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İbrahim Necip KAFADAR, Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin TEPE, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin KAYA, Mehmet SARIYILDIZ, Aydın ALBAK, Osman TÜRE, Ayhan GÖKKAYA, Okul Müdürü M. Kürşat HAMURLU, okul müdür yardımcıları öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldılar.
Okula 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 2 adet bilgisayar laboratuvarı, birçok amaçlı salon kazandırılmıştır. Bilgisayar laboratuvarlarına Ahi Evran ve Türkiye 2023; çok amaçlı salona ise 15 Temmuz Milli İrade isimleri verilmiştir. 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler Köşesinin de açılışı yapıldı.
Yıl içerisinde sportif alanda il, bölge ve Türkiye derecesi kazanan öğrenciler ile okulda yapılan turnuvalarda, yarışmalarda, mesleki beceri yarışmalarında, toplum hizmeti çalışmalarında başarılı olan öğrenciler ile akademik anlamda sınıf birincileri, okul birincisi ve YGS birincisi olan öğrenciler ödüllendirildi. Ödül olarak öğrencilere gram altın, ödül çekleri ve plaket verildi. Çalışmalarda emeği geçen öğretmenlere de plaket ve belge takdim edildi. Programda ayrıca öğrenciler tarafından müzik sunumu yapıldı ve şiir okundu.

 

14-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-2017

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.