GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Mehmet Lütfullah Bilgin Ortaokulunu Ziyaret
![Vali Mehmet Lütfullah Bilgin Ortaokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06221813_60aefae84d414a4c9755ac102c749941.jpg)
Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, Şahinbey Kaymakamımız Sayın Mehmet Emin TAŞÇI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Erkan DEMİRCİ'yi gönüllü hizmetlerinden dolayı tebrik etmek üzere Vali Mehmet Lütfullah Bilgin Ortaokulunu ziyaret ettiler.
Vali Mehmet Lütfullah Bilgin ORTAOKULU