GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vatandaşla Buluşma toplantıları
Vatandaşla Buluşma toplantıları 7. Eğitim Bölgesi toplantımız Mehmet Şahin Batmazoğlu İlkokulu´nda gerçekleşti. Toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve Şube Müdürlerimiz Erkan AKLAP ve Hüseyin KAYA katıldı.![Vatandaşla Buluşma toplantıları](/meb_iys_dosyalar/2017_06/25140113_19424082_1411380132231910_8539693003854341961_n.jpg)
Vatandaşla Buluşma toplantıları 7. Eğitim Bölgesi toplantımız Mehmet Şahin Batmazoğlu İlkokulu´nda gerçekleşti. Toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve Şube Müdürlerimiz Erkan AKLAP ve Hüseyin KAYA katıldı.
![25-06-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_06/25140141_19366554_1411380205565236_5554183350028670335_n.jpg)
![25-06-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_06/25140141_19366343_1411380238898566_8459508836761218602_n.jpg)
![25-06-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_06/25140140_19366282_1411380215565235_6641500296181094345_n.jpg)