GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat İlanı
Müdürlüğümüze bağlı Çamlık Anadolu Lisesinde görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı ögretmenimiz Özlem EKİNCİ bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede 09/05/2024 perşembe günü vefat etmiştir. Öğretmenimizin cenazesi 10.05.2024 (yarın) saat 11:00'de Yeşilkent Mezarlığı'ndan alınıp Elbeyli/KİLİS Çangalı Köyünde defnedilecektir.
Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.