GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vehbi Dai İlkokulu Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Vehbi Dai İlkokulunu ziyaret etti. İlçemiz tarafından yürütülmekte olan "Yumurcak Şahinler " projesi kapsamında öğrencilere eğitim setlerinin dağıtımını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimiz ile sohbet ederek 2023 Vizyonu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.![Vehbi Dai İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_12/21190203_48390435_2062120253824558_2922611621568184320_n.jpg)
Vehbi Dai İlkokulu Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Vehbi Dai İlkokulunu ziyaret etti. İlçemiz tarafından yürütülmekte olan "Yumurcak Şahinler " projesi kapsamında öğrencilere eğitim setlerinin dağıtımını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , öğretmenlerimiz ile sohbet ederek 2023 Vizyonu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.