GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yardım Çarşısı
Yardım Çarşısı Gaziantep ili Şahinbey İlçesi Cevizli Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Ayten ACUN, bir yıldır yardıma muhtaç köy çocukları için´ Yardım Çarşısı´ adı altında sınıf oluşturmuştur. Kış öncesinde toplam 126 öğrenciye kaban, bot, bere ve atkı dağıtmıştır. Öğretmen gelen kargo ücretlerini de kendi karşılamaktadır. Okulda öğrencilere yardım edilmeye devam edilmektedir.![Yardım Çarşısı](/meb_iys_dosyalar/2017_12/25140025_DSC_0001.jpg)
Yardım Çarşısı
Gaziantep ili Şahinbey İlçesi Cevizli Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Ayten ACUN, bir yıldır yardıma muhtaç köy çocukları için´ Yardım Çarşısı´ adı altında sınıf oluşturmuştur. Kış öncesinde toplam 126 öğrenciye kaban, bot, bere ve atkı dağıtmıştır. Öğretmen gelen kargo ücretlerini de kendi karşılamaktadır. Okulda öğrencilere yardım edilmeye devam edilmektedir.