GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeditepe İlkokulunu Ziyaret
Şahinbey Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Osman TÜRE ile birlikte Yeditepe İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundular.![Yeditepe İlkokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_05/16085109_60345211_2296390460397535_1297217540870635520_o.jpg)
Yeditepe İlkokulunu Ziyaret
Şahinbey Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Osman TÜRE ile birlikte Yeditepe İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundular.