GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM YILIMIZ HAYIRLI OLSUN.

Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cemal GÜLİSTAN 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM YILIMIZ HAYIRLI OLSUN.

Sevgili Öğrenciler,

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni, yeni başarılar tatmanızı arzularken; derslerinizde, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak programlı ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunarken;
size yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir; onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, bütün bu becerileri etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.

Değerli Veliler,

Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle, aynı zamanda çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle özgüvenlerini kazanmalarına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim içerisinde olacağınıza inanıyorum.

 

2023-2024 Eğitim - Öğretim yılının tüm meslektaşlarıma, öğrencilerimize ve velilerimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ederim.

 

Yeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun.

 

                                                                                                                                                              Cemal GÜLİSTAN

 

                                                                                                                                                    Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.