GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zeytinli İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Ayhan SARI, Zeytinli İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret ederek, yeni yapılan okulumuzla ilgili incelemelerde bulundular.![Zeytinli İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_04/02115858_54524973_2215195898516992_4566006847269121294336_o.jpg)
Zeytinli İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Ayhan SARI, Zeytinli İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret ederek, yeni yapılan okulumuzla ilgili incelemelerde bulundular.